BEKLEYİN...

Amazon Alexa

Lütfen izleyin

Sınırsız senaryo! Kendi ihityaçlarınıza göre kendi senaryonuzu kendiniz yapın :

  • Örnek senaryo 1 : Evden çıkıyorum ; Tüm perdeleri kapat ve 30 saniye sonra alarmı devreye alıp, 45 saniye sonra kapıyı kilitle, ısıtmayı ve suyu selenoid vanadan kapat, ütü-fırın-tv gibi elektronik eşyaların bağlı olduğu prizleri/soketileri kapat
  • Örnek senaryo 2 : Eve geliyorum ; Evin sıcaklığı xx derecenin altındaysa evi ısıt, 15 dakika sonra fırını çalıştır, daire kapısında alarmı iptal edince, kapı kildii açılsın, eğer gündüzse perdeler açılsın, geceyse hol ve salonun ışıkları yansın, perdeleri %90 kapat, TV’de şu kanalı göster.
  • Örnek senaryo 3 : Hafta içi sabah saat 08:00 – 08:10 arası banyonun ışığını açarsam mutfakta su ısıtıcı çalışsın, koridordaki lamba bugün yağmur bekleniyorsa mavi yansın/aşırı sıcak olacaksa kırmızı yansın.
  • Örnek senaryo 4 : Hırsız, duman , su baskın alarmı olursa şu telefonları ara, tüm elektriği ve su vanasını kapat.
  • Örnek senaryo 5 : Hareket sensöründe ekstra bir özellik vardır ; ivme ölçer bu sensör titreşimleri-sarsıntıları algılar, hassasiyeti ayarlanabilir. Eğer bu sensör sarstıntı algılarsa elektriği kapat, siren çalsın.
  • Örnek senaryo 6 : Evde kimse yokken kapımın zili çalarsa bana SMS gelsin ve ip kamera fotoğrafını email göndersin.

SMART SHLEY  ile tasarlayacağınız bir “Eve Hoş Geldin” senaryosu ile istediğiniz formatta ışıklandırmayı açabilir, istediğiniz odanın sıcaklığını dilediğiniz şekilde tanımlayarak evinizin iklimlendirmesini ayarlayabilir, güvenlik modülünü otomatik olarak pasife çekebilir veya perdelerinizi otomatik olarak açabilirsiniz. Tüm bunları sadece ve sadece tek bir tuşa basarak, önceden tasarladığınız bir senaryo ile yapabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+90 544 132 00 58