LOADING...

Akıllı Kilit

Anahtar kullanmaya son.

İhtiyacın olduğu sayıda sanal anahtar oluşturabilir ve bunu evine giriş/çıkış yapan bireyler ile paylaşabilirsin.  İster eşin ve çocukların olsun, dilersen evin temizlikçisi, ya da Kargo Elemenı; kişi bazlı süreler belirleyebilir, eve giriş ve çıkışları zaman bazlı kontrol altında tutabilirsin.

Canlı durum güncellemeleri ile eve girip çıkanları gerçek zamanlı takip edebilir, telefon ayarları ile dilediğin şekilde bilgilendirme alabilirsin.

 

Çocuklarının okuldan ne zaman geldiğini veya temizlikçinin ne zaman eve giriş yaptığını takip edebilir, evine izinsiz girişlerden de anında haberdar olabilirsin!

Az enerji harcayan bluetooth Ve   Wifi Yada Icloud aracılıgı SHELLY SMART Otomasyonuna  bağlanıp, kapını kolayca açıp kapayabilirsin

Anahtarını kaybetsen de OttoLock’ı kullanmaya devam edebilir, yeni bir kilit göbeği ile Akıllı kilidinizi kullanmaya kaldığın yerden devam edebilirsin.

SMART SHELLY son derece güvenli yeni nesil veri iletim sistemi ve bilgi güvenlik teknolojisi ile evinin güvenliğinden endişe duymana gerek kalmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+49 174 60149551