LOADING...

Evinize Anahtarsız Girin.

Çoklu Anahtarsız Giriş Seçenekleri
Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi akıllı kilitler birçok farklı giriş seçeneğine sahiptir. Akıllı telefonla yakından/uzaktan kilit açma, parmak izi tanımasıyla giriş yapma veya evinize girmesi için izin verdiğiniz kişilere özel bir kod(numara) ile giriş yapma seçenekleri sunmaktadır.

Kalıcı veya Geçici Giriş Kodu
Evinize aileniz dışında girmesi gereken misafirleriniz, hayvan bakıcılarınız, temizlik veya onarım hizmetleri için gelen kişiler gibi izin verdiğiniz kişilerin evinize girebilmesi için bir kod belirleyebilirsiniz. Bu kod geçici ve kalıcı olabilir ve akıllı kilidiniz gelenleri tanıyabilir.

Wi-Fi Bağlantısı
Akıllı kilitlerde bulunan bir özellik de Wi-Fi bağlantısıdır. Giriş çıkışları gerçek zamanlı olarak izleyebilmenizi sağlar. Böylece kilidi koyduğunuz yere kimin gelip gittiğini bilirsiniz. Bu özellik ile evde olmayan ebeveynler, çocuklarının okuldan güvenle eve dönüp dönmediğini görebilir.

Bluetooth Bağlantısı
Akıllı kilidinizi bluetooth bağlantısı ile akıllı telefonunuza bağlayabilirsiniz. Böylece akıllı telefonunuzla kapıya yaklaştığınızda kilit sizi tanıyabilir ve kendiliğinden açılabilir. Örneğin elleri dolu olan biri akıllı telefonu sayesinde evine geldiğinde kapısı otomatik olarak açılabilir.

Uygulama Desteği
Akıllı kilitler, uygulamalar sayesinde uzaktan kontrol edilebildiği gibi giriş ve çıkışların da izlemesini sağlayabilir. Sizi herhangi bir durumda uyarmasını isterseniz de iOS ve Android uygulamalarıyla bunu yapabilir.

Akıllı Telefona Uyarı Alma
Akıllı kilidiniz, içeriye izinsiz girmeye çalışan birini tespit ettiğinde telefonunuza uyarı gönderir. İçeri girmeye çalışan veya akıllı kilidi kurcalayan birileri olduğunda akıllı telefonunuza uyarı vermenin dışında, böyle durumlarda otomatik olarak polise veya güvenlik servisinize haber verebilir.

Erişim Sınırlamaları Ayarları
Belirlediğiniz her giriş kodu için erişim sınırlamaları yapabilirsiniz. Bu sınırlamalarla kod sahiplerinin evinize veya ofisinize onayladığınız zamanlarda erişebilmesini sağlayabilirsiniz.

Otomatik Kilitleme Seçenekleri
Otomatik kilitleme seçenekleri ile akıllı kilidinizi, kapı bir süre açık bırakıldığında otomatik olarak kilitlenmesi için ayarlayabilirsiniz.

Çevre Otomatik Kilitleme
Akıllı telefonunuzun konumu, akıllı kilidiniz için belirlemiş olduğunuz konumun dışında algılandığında çevre otomatik kilitleme, kapınızı kilitleyebilir.

Akıllı Evinize Entegre Edilebilir
Akıllı kilidinizi, akıllı evinizle entegre ederseniz kapınız açılınca akıllı ev cihazlarınız otomatik olarak etkinleştirilebilir. Örneğin; akıllı kilidiniz açıldığında akıllı ışıklarınızın yanmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+49 174 60149551