BEKLEYİN...

Hakkımızda

BİZİ TANIYIN

“Sadece Bir Kez Yaşarsınız” 

Günümüzde teknolojinin hız kesmeden ilerleyişiyle birlikte akıllı ev sistemleri de her an gelişmeye devam etmektedir. SHELLY güçlü AR-GE yapısıyla, SMART SHELLY saha Plan ve teknik ekibinin gücüyle büyük projelere imza atmaya ve çalışmalarını sürdürmeye devam eden Dünyaca bilinen bir firmadır.

“Bizim için başarı Size Daha Kaliteli Hizmet vermektir” 

Ürün yapısı olarak ileri teknolojiye sahip olmasına rağmen kullanımı ve kurulumu oldukça basit ve kolaydır. Tamamen Avrupa üretim ve yerli sermaye olan SMART SHELLY akıllı ev sistemleri aynı zamanda her an aktif olan bir AR-GE departmanına sahiptir

“Bizim için nerede istediğiniz değil ne istediğiniz önemli” 

Firmamız yurt dışında 2009 dan bu yana  faliyet göstermeye ve AR-GE Çalışmalarına başlamıştır. 2019 yılı itibari ilede Türkiye çerçevesinde bir çok firma ile bitirdiği projelere imza atmıştır.

Talep Doğrultusunda siz nerde iseniz , oradayız . Akıllı ev sistemlerine fayiş fiyatlar ödemeyin diye bulunduğunuz her konumda yardımcı olma ilkesine sahip bir firmayız .

KABUL EDİLEN BİR MARKAYIZ

 

Akıllı ev denince akla önce aydınlatmalar gelirdi. SMART SHELLY denince ise güvenlik ve konfor gelir. Çünkü SMART SHELLY güvenliği ön planda tutan yazılımları,alarm sistemleri ve kablosuz ilave edilebilir ürünleri ile konforu lüks olarak değil, ihtiyaç olarak kullanmanızı İlke edinmiş bir firmadır.
Günümüz de hemen hemen herşeyi internet aracılığılı ile alıp , yine aynı aracı ile merakımızı gideriyoruz. Projelerimizi , ürünlerimizi ve AR – GE çalışmalarımızı aynı yöntemle araştırarak ,  tercih  sebebiniz olacağımız konusunda bir gaygımızın olmayışı ürünlerimize duyulan  güvenin eseridir.

BİZ KIYASLANMAYIZ

Akıllı ev teknolojileri ile tanışmak için zaman kaybetmemelisiniz. Teknolojinin hızlı gelişimi, sizi gelişmeleri takip edememe durumunda bırakabilir. Konunun uzmanı olan ve size geniş bir çeşitlilik sunan SMART SHELLY ile akıllı ev otomasyonuna sahip olmanız hem çok daha kolay olacak hem de son teknolojiyi takip etmenize büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Siz Aklınızdan Geçirin Smart Shelly Uygulasın

SMART SHELLY, aydınlatmadan güvenliğe, ısıdan enerjiye akıllı bir evin tüm parçalarını ifade eder. Bu sistemle, sıraladığımız tüm bu işlerin otomatik bir sistem eliyle yapılmasını sağlarız.

Siz Unutsanız Sistem Unutmaz

Tost makinesini prizde unuttum mu? Ütüyü prizde unuttum mu? gibi soruları düşünmenize artık gerek yok. Bu korkuların önüne SMART SHELLY ile geçebilirsiniz. Aynı zamanda SMART SHELLY  ile harcanan elektriği takip edebilir ve kontrol altına alıp yüksek miktarda hem enerji hem de maddi tasarruf sağlayabilirsiniz.

Ambiasınızı Kontrole Bırakın

Dilediğiniz ortama ya da senaryoya göre isteğiniz ambiyansı oluşturabilir, çalışırken odaklanmanıza yardımcı olup başınızı ağrıtmayacak bir ışık ayarını seçebilirsiniz. Film gecelerinde izlediğiniz film ile ışığınızı senkronize edip filmi daha derinlemesine deneyebilir, ışık kontrolünü istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Birden Fazla Cihazdan Aynı Anda Kullanım

Kullanmakta olduğunuz Android , IOS , yazılımlı bütün cihazlar dan yada linux , Apple iMac , Windows tabanlı Bilgisayar , Notebook , Tablet ( Vb ) cihazlardan ve bunların bileşeni ( Siri , Bixby ) Asistanlar ile kullanmabilir,
Aynı zamanda Google Home , Amazon Alexa , raspberry pi ilede erişim zenginliği ekleyebilirsiniz.

referans1
Untitled-14
Untitled-15
Untitled-13
+90 544 132 00 58