LOADING...

Modem

Kapalı Devre Telefon

Telefon Kablosuz ( DECT )
Santral Analog
ISDN ve  IP Telefon Özelligi

Kablosuz Bağlantı

WLAN  1.733 + 800 MBit/s
2,4-GHz-Band  & 5-GHz-Band
Wifi 6 Teknoloj

Giriş

4 x Gigabit-LAN
1 x Gigabit-WAN
2 x USB 3.0

Medya Server

Mediaserver, NAS, MyFRITZ!
Smart Home Gömülü Modül
App Uygulama

 

DÜNYA LİDERİ FRİTZ BOX MODEM

App Uygulama

App uygulaması ile uzaktan erişim bağlı cihayların internet erişimini engelleme , Telefon kayıt , telesekreter ve fax cihaz mödülü aktifleştirme zada pasifleştirme

Yükesek Hızda Kablosuz Bağlantı

App denetlemeyi kullanarak yeni standartlar belirler
bu da ADSL bağlantısında 300 Mbit / s’ye kadar indirebileceğiniz anlamına gelir.
Bağlantı hızını 3 e katlamak demektir.

Cihazlar Arası Stabilite

Dağıtılmış FRITZ! Cihazları tek bir ağda çalışır, birbirleriyle bilgi alışverişinde bulunur ve tüm kablosuz cihazların performansını optimize eder.

HER ZAMAN BAĞLI KALIN

FRITZ! Box 7590 ile IP, ISDN veya analog fark etmeksizin tüm telefonların bağlanabileceği tam donanımlı bir telefon sistemine sahip olursunuz. FRITZ! App Fon ile akıllı telefonunuzu kullanarak kolayca arama yapabilirsiniz. Uygulama ayrıca, hareket halindeyken istediğiniz zaman aramalar ve sesli mesajlar hakkında sizi bilgilendirir. E-posta iletme dahil telesekreter ve faks işlevi ek kolaylık sağlar.

FRITZ! Box’ın kapsamlı güvenlik konsepti ile iletişiminizi korur. Yazılım Güncellemesi ile Sürekli test ediyor ve geliştiriyoruz. Güncellemeler bunun önemli bir parçası. Size düzenli olarak yeni sürümler sunuyoruz – dilerseniz, FRITZ! Box kendisini otomatik olarak en son sürüme güncelleyecektir.

 

Mükemmel Basitlik

Ticari basın tarafından tanınan ve kullanıcılar tarafından övülen FRITZ! Box işletim konseptinin tek bir amacı vardır: her şeyi sizin için olabildiğince kolaylaştırmak. Bu, size adım adım yol gösteren açık bir kullanıcı arabirimi ve sihirbaza sahiptir.

KONFOR BİR LÜKS DEĞİL ARTIK İHTİYAÇTIR

 

Üst düzey WiFi’ye ek olarak, hızlı bir gigabit LAN ve güçlü USB 3.0 bağlantıları, yüksek hızlı ağı mükemmel hale getirir. En iyi ekipman aynı zamanda telesekreter ve faks işlevi olan tam teşekküllü bir telefon sistemi içerir.

Untitled-1
Untitled-2
+49 174 60149551