LOADING...

Sesle Kontrol

Evinizle Sohbet Edin

Siz Evinizi Yada Bırakın Eviniz Sizi Yönlendirsin

Sistemimiz aydınlatmadan tutun , Kullandıgınız Bütün elektrikli araç gereclerinizi sesinizle kumanda etmenizi mümkün kılar . Amazon alexa , Google home asistan, IOS larda bulunan siri , aracılıgı ilede (örneğin : bana bir kahve yap)  deyip , keyfinizi sürmenize olanak tanır.

Kumanda Problemine Son

Günümüzde kullanmakda olduğumuz bir çok elektirikli araç gereçlerimizin  bir çoğu kumanda erişimli. TV,Klima,Dvd,Ses sistemlerimiz  ( vb ). Sistemimiz bütün kumanda seçeneklerini ortadan kaldırıp, Sesinizle kumanda etmenizi sağlar.

Siparişlerinizde Telefona Son

Taxi çağırırken , Yemek siparişinizi verirken , sinema biletinizi alırken , harcadığınız zamana , telefon trafiğine kaydettiğiniz efora Son vermenize olanak sağlar.Örneğin ; Bana bir taxi çağır yada viyyondaki filme akşam matinesine iki bilet al. demeniz yeterli.

Trafik Ve Hava Durumundan Haberdar Olun

Dilediğiniz an hava durumu sorgusu , Trafik yoğunluğunu öğrenebilir , yada bir müzik eşliğinde yemek tarifi alabilir , Eviniz ile sohbet edebilirsiniz.

Evinizi Yada Kendinizi Bekletmeyin

İnternet erişimi mümkün olan kullanmakta olduğunuz (Cep telefonu , Tabet , Pc , Akıllı Saat Vb) Herhangi bir cihazınızdan , iş yerinizden çıkmadan evinizin ısı durumunu ayarlar yada tatilde evinizi kontrol edebilir , çocuklarınızın internet erşimini kontrol altına alabilirsiniz.
Harcadığınız elektriği kontrol altına alır.Belirlediginiz zamanlarda listesini alırsınız.

+49 174 60149551